Nowa Młodzieżowa Rada Miasta Żuromin

W dniu 15 marca 2016 roku odbyła się inauguracyjna sesja Młodzieżowej Rady Miasta Żuromin. Radni złożyli uroczyste ślubowanie oraz wybrali władze Młodzieżowej Rady Miasta Żuromin.
Uchwałą Nr1/2016 Młodzieżowej Rady Miasta Żuromin z dnia 15.03.2016 w sprawie wyboru Zarządu Młodzieżowej Rady Miasta Żuromin w głosowaniu tajnym dokonano wyboru Zarządu w skład którego weszli:

Przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Krystian Kucharski z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Żurominie, Wiceprzewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Damian Goliat z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Żurominie i Sekretarz Młodzieżowej Rady Miasta Karolina Stańczak z ZS Nr 2 Gimnazjum Nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Żurominie.

Uchwałą Nr2/2016 Młodzieżowej Rady Miasta Żuromin z dnia 15.03.2016 w sprawie powołania Komisji Rewizyjnej Młodzieżowej Rady Miasta Żuromin w głosowaniu tajnym została powołana Komisja Rewizyjna w skład której weszli:

Mateusz Sowiński z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Żurominie, Natalia Trzcińska z ZS Nr 2 Gimnazjum Nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Żurominie i Dawid Szeluga z Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Dąbrowskiej w Żurominie.

 

DSC_0090

DSC_0093