WIOSENKA

Wiosenka ŻCK

“Mała mis wiosny”
Konkurs sceniczny, dla dzieci w wieku od 5 do 9 lat.
Warunkiem udziału jest nadesłanie podpisanego zdjęcia dziecka w przebraniu “Pani Wiosny” (imię i nazwisko, wiek, miejscowość, e-mail/telefon do opiekuna).

“Scenka teatralna o tematyce wiosennej”
Konkurs sceniczny. Warunkiem udziału w konkursie jest nadesłanie nagrania video przedstawienia podpisanego czytelnie przez opiekuna grupy (tytuł przedstawienia, wiek aktorów, adres, e-mail/telefon placówki)
Zachęcamy do udziału opiekunów przedszkolaków oraz wychowawców dzieci z klas I, II i III szkół podstawowych.

“Barwy wiosennej zagrody”
Praca plastyczna wykonana na formacie A3 w dowolnej technice z wykorzystaniem szablonów. Tematem przewodnim ma być przedstawienie budzącej się do życia przyrody. Konkurs przeznaczony dla dzieci i młodzieży szkolnej (od 5 do 18 layt). Prace plastyczne podpisane czytelnie (imię i nazwisko, wiek, miejscowość, e-mail/telefon do opiekuna) należy dostarczyć do Organizatora do 17 marca 2021 roku,

Zdjęcia pięknych wiosenek prosimy przesłać na adres e-mail: zck.konkurs@op.pl,

temat: “wiosna”, filmy przedstawienia o Wiośnie prosimy dostarczyć na pendrive do siedziby organizatora do dnia 17 marca 2021 roku. Jury powołane przez organizatora wyłoni laureatów i przyzna nagrody rzeczowe w każdej konkurencji. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród 22 marca 2021 roku o godzinie 15:00 w siedzibie Żuromińskiego Centrum Kultury.

Uzyskaj wsparcie do 55%
Skip to content