Uroczyste wręczenie promes
W piątek w delegaturze Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ciechanowie odbyło się uroczyste wręczenie promes dla gmin popegeerowskich z Mazowsza w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Burmistrz Aneta Goliat odebrała promesę na inwestycję w Chamsku.
Żuromin w ramach RFIL otrzymał 600 tys. na budowę sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Chamsku, z zapleczem szatniowo-sanitarnym oraz zagospodarowaniem terenu, będącej ogólnodostępnym profesjonalnym obiektem sportowym.







