Międzygminny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Żuromin
Miło nam poinformować, że już 27 kwietnia 2026 r. o godz. 9:00 na Stadionie Miejskim w Żurominie odbędzie się Międzygminny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Żuromin. Do udziału zapraszamy drużyny chłopców z rocznika 2013 i młodszych. Turniej będzie doskonałą okazją do sportowej rywalizacji, integracji młodych zawodników oraz promocji aktywnego stylu życia.
Miejsce: Stadion Miejski w Żurominie
Data: 27 kwietnia 2026 r.
Godzina rozpoczęcia: 9:00
Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców, rodziców oraz kibiców do wspólnego dopingowania młodych piłkarzy!
Szczegółowe informacje:
Tomasz Siemiątkowski tel: 504 045 385






