Turniej Open o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Żuromin za nami
22 maja na Stadionie Miejskim w Żurominie odbył się Turniej Open o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Żuromin. Rozgrywki rozpoczęły się o godzinie 17:00 i trwały do późnych godzin wieczornych, dostarczając uczestnikom oraz kibicom wielu sportowych emocji.
Na boisku nie brakowało widowiskowych akcji, zaangażowania zawodników oraz rywalizacji na wysokim poziomie. Turniej przebiegał w bardzo dobrej atmosferze, a licznie zgromadzeni kibice aktywnie wspierali swoje drużyny.
Klasyfikacja końcowa turnieju przedstawia się następująco:
- miejsce – Goliat Leoncin
- miejsce – Chłopaki do Bicia
- miejsce – Rościszewo
W turnieju udział wzięły również drużyny:
- Krawczyk Team
- Wichura Team
- Betoniarze
Serdecznie gratulujemy wszystkim zespołom udziału w turnieju, sportowej postawy oraz stworzenia wyjątkowej atmosfery podczas wydarzenia.
Dziękujemy zawodnikom, organizatorom i kibicom za obecność oraz wspólnie spędzony sportowy wieczór.































