Turniej Open o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Żuromin za nami

22 maja na Stadionie Miejskim w Żurominie odbył się Turniej Open o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Żuromin. Rozgrywki rozpoczęły się o godzinie 17:00 i trwały do późnych godzin wieczornych, dostarczając uczestnikom oraz kibicom wielu sportowych emocji.

Na boisku nie brakowało widowiskowych akcji, zaangażowania zawodników oraz rywalizacji na wysokim poziomie. Turniej przebiegał w bardzo dobrej atmosferze, a licznie zgromadzeni kibice aktywnie wspierali swoje drużyny.

Klasyfikacja końcowa turnieju przedstawia się następująco:

  1. miejsce – Goliat Leoncin
  2. miejsce – Chłopaki do Bicia
  3. miejsce – Rościszewo

W turnieju udział wzięły również drużyny:

  • Krawczyk Team
  • Wichura Team
  • Betoniarze

Serdecznie gratulujemy wszystkim zespołom udziału w turnieju, sportowej postawy oraz stworzenia wyjątkowej atmosfery podczas wydarzenia.

Dziękujemy zawodnikom, organizatorom i kibicom za obecność oraz wspólnie spędzony sportowy wieczór.