Wyróżnienie dla Burmistrza Gminy i Miasta Odznaką Honorową „Za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego”
Informujemy, że Burmistrz Gminy i Miasta znalazł się w gronie 21 przedstawicieli samorządów z województwa mazowieckiego uhonorowanych Odznaką Honorową „Za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego”, przyznawaną przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.
Odznaczenia wręczył Wojewoda Mazowiecki Mariusz Frankowski.
Wyróżnienie to stanowi wyraz uznania dla działalności na rzecz samorządu terytorialnego, rozwoju lokalnych wspólnot oraz pracy na rzecz mieszkańców.
Burmistrz stoi na czele samorządu dzięki zaufaniu mieszkańców, dlatego otrzymane odznaczenie traktowane jest również jako docenienie całej lokalnej wspólnoty oraz wspólnej pracy na rzecz rozwoju gminy.
Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w codzienne funkcjonowanie i rozwój naszej gminy za współpracę i zaangażowanie.









