III Bój Szkół za nami!

29 maja 2026 roku na kompleksie Boisk Sportowych Orlik 2012 w Żurominie odbył się III Bój Szkół. W wydarzeniu udział wzięli uczniowie klas IV–VI szkół podstawowych z terenu Gminy i Miasta Żuromin. Na uczestników czekały sportowe konkurencje drużynowe, mnóstwo emocji oraz świetna zabawa.

Po zaciętej rywalizacji klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

🥇 I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1 w Żurominie
🥈 II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 w Żurominie
🥉 III miejsce – Szkoła Podstawowa w Będzyminie
🏅 IV miejsce na równi – Szkoła Podstawowa w Chamsku oraz Szkoła Podstawowa w Poniatowie

Zawody poprowadzili Barbara Józefowicz oraz Tomasz Siemiątkowski, którzy zadbali o sprawny przebieg wydarzenia i świetną atmosferę.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom sportowej postawy, zaangażowania oraz walki fair play. Dziękujemy opiekunom, organizatorom i kibicom za stworzenie wyjątkowej atmosfery tego wydarzenia.

Dodatkowe atrakcje i poczęstunek dla uczestników zapewnili sponsorzy i partnerzy wydarzenia. Przekąski przygotowała Piekarnia K. Zieliński, Żuromińskie Centrum Kultury zadbało o popcorn oraz wodę dla uczestników, natomiast firma Polenergia przekazała upominki dla dzieci.

Serdecznie dziękujemy wszystkim partnerom za wsparcie i zaangażowanie w organizację wydarzenia.

Do zobaczenia podczas kolejnej edycji!