Zawody spławikowe o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Żuromin

W dniu 20 sierpnia 2023r. (niedziela) na stawach w Poniatowie odbyły się zawody spławikowe o puchar Burmistrza Gminy i Miasta Żuromin. I miejsce w kategorii „Seniorzy” zajął Robert Bogacki, II – Aleksander Falkiewicz, III – Mirosław Nowicki.

Kategoria „Dzieci do lat 16” I miejsce Kamil Wiśniewski, II – Łukasz Jabłoński, III – Gabriela Sękowska.

Puchar i nagrodę za złowienie największej ryba otrzymał Kamil Wiśniewski, ponadto najmłodszy zawodnik Gabriela Sękowska również została uhonorowana.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział w tym wydarzeniu, gratulujemy zwycięzcom.