Turniej Szachowy w Żurominie

Po raz trzeci w dniu 10.06.2017 toku odbył się Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Gminy u Miasta Żuromin. Tym razem zawody zostały rozegrane w ramach obchodów 250-lecie nadania Praw Miejskich Żurominowi.
Na starcie stanęło 22 szachistów. Rozegrano sześć rund systemem szwajcarskim z tempem gry 20 minut na zawodnika (szachy szybkie).
Turniej wygrał Dawid Komorowski gromadząc 5,5 pkt., drugie miejsce zajął Michał Spychalski z 5.0 pkt., a trzecie Hubert Zembrzuski uzyskując 4,5 pkt.
Kolejne miejsca zajęli Rafał Spychalski 4,5 pkt., Radosław Komorowski 4.0 pkt., Kacper Nadratowski 4.0 pkt., Sławomir Zembrzuski 4 pkt.

3. Weronika Milewska

Na zakończenie turnieju burmistrz Michał Bodenszac oraz dyrektor Żuromińskiego Centrum Kultury Janusz Kuklewicz wręczyli uczestnikom turnieju puchary, medale i nagrody. Sędziował Krzysztof Spychalski opiekun koła szachowego GAMBIT z Żuromińskiego Centrum Kultury.