Koncert Pamięci Naszych Przyjaciół

Już w najbliższą sobotę, 25 listopada w Żuromińskim Centrum Kultury odbędzie się Koncert Pamięci Naszych Przyjaciół, który w całości poświęcony jest pamięci nieżyjących już muzyków lokalnej sceny. Będzie to dwunasta i zarazem ostatnia edycja tego wyjątkowego wydarzenia. Początek koncertu przewidziany jest na godzinę 18:00.

Bilety w cenie 25 zł można będzie kupić bezpośrednio przed koncertem od godz. 17:30 (wejście od strony ul. Lidzbarskiej). W związku z faktem, że jest to ostatni Koncert Pamięci Naszych Przyjaciół, organizatorzy przewidzieli małą niespodziankę. Od momentu rozpoczęcia sprzedaży do godziny 19:00, przy zakupie dwóch biletów cena każdego z nich będzie wynosiła nie 25, a 20 zł. Dodatkowo, każdy kto zakupi bilet, otrzyma mały upominek w postaci napoju energetycznego.

Na ostatnim KPNP zagrają KART akustycznie, Silverheads, Big Black Cockroaches oraz gwiazda wieczoru, zespół CETI, którego wokalistą jest legenda polskiej sceny heavy metalowej, Grzegorz Kupczyk.

KPNP odbywa się dzięki wsparciu Żuromińskiego Centrum Kultury, które nieodpłatnie udostępnia budynek oraz salę widowiskowo-kinową, Mariusza Brydzińskiego, który użycza nagłośnienia oraz czuwa nad prawidłową realizacją akustyczną koncertu, zespołów, które bardzo często występują za symboliczny zwrot kosztów przejazdu oraz sponsorów i ludzi o wielkim sercu, którzy poświęcając swój wolny czas, pomagając w organizacji – podkreślają organizatorzy.