Jesienna Aktywność Seniorów
Członkowie z Klubu Senior+ uczestniczą w rożnego rodzaju aktywnościach, które umilają im jesienne dni.
Za pośrednictwem „Orlika” w Żurominie, który otrzymał dofinansowanie z Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach projektu „100 orlików na następne stulecie Niepodległości-śladami wielkich sportowców” członkowie naszego Klubu pod okiem instruktora aktywnie uczestniczyli w Nordic Walking oraz w zajęciach sportowych na Stadionie Miejskim. Seniorzy miło aktywnie spędzili czas w plenerze przy pięknej pogodzie.
      Na przełomie października i listopada br. uczestnicy Klubu Senior+ brali udział
w warsztatach artystycznych, które obejmowały naukę wykonania rożnego rodzaju ozdób m.in. z materiałów zielarskich. Seniorzy robili ozdoby metodą decoupage, m.in. obrazki na deseczkach drewnianych, dzbanuszki oraz jesienne wianki.
      W listopadowe dni Seniorzy mieli też okazję potańczyć i pośpiewać przy dźwiękach akordeonu. Członkowie Klubu nauczyli się nowych piosenek, które zaprezentowali podczas XXV Przeglądu Amatorskiej Twórczości Klubów Seniora Północnego Mazowsza „ Być i czuć się potrzebnym”, który odbył się 20 listopada br. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury Bieżuniu.